2.° У прямокутному трикутнику АВС (ZC=90°) відомо, що AB=15 см, sin A =0,6. Знайдіть катет ВС.


Ответы на вопрос

Отвечает Носырев Денис.

х/15=0,6

х=0,6*15=9

ВС=9 см