1. У якому трикутнику сторони називаються: катет, катет, гіпотенуза? 2. Сторони єгипетського

трикутника дорівнюють... 3.Знайти другий катет в прямокутному трикутнику, якщо його перший катет дорівнює 4 см, а гіпотенуза дорівнює 5 см. 4.У рівнобедреному прямокутному трикутнику катет дорівнює 3см.Знайти гіпотенузу.

Ответы на вопрос

Отвечает Нежданов Вадим.

Ответ:

1) У прямокутному

2) 3, 4 і 5

3) 2катет= √с²- 1катет²= √5²-4²= √9= 3

4) якщо трикутник рівнобедрений, то його бічні сторони рівні. Тобто другий катет = 3 см

гіпотеза = √перший катет²+ другий катет ²= =√3²+3²= √18