Знайти площу прямокутника якщо його діагональ дорівнює 13, а одна сторона 12​


Ответы на вопрос

Отвечает Шкіль Вікторія.

Відповідь:     S = 60 кв. од.

Пояснення:

  Нехай у прямокутнику ABCD  AD = a = 12 , a  AC = 13 .

  Із прямок. ΔАСD   CD = b = √( AC² - AD² ) = √( 13² - 12² ) = √25 = 5 .

  Площа прямокутника   S = ab = 12 * 5 = 60 ( кв. од. ) ; S = 60 кв. од.