Точка K належить відрізку CD, довжина якого дорівнює 28 см. Знайдіть відрізки CK і KD, якщо: 1)

відрізок CK на 4 см менший від відрізка KD; 2) відрізок CK у 6 разів більший за відрізок KD; 3) CK : KD = 3:4.
1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Роман.

Ответ:

3) 3+4=7 частин

одна частина рівна

28:7=4

СК = 4*3=12см

КD = 4 *4=16 cm