5. (2б). Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника, якщо його периметр дорівнює 120 см, а бічна

сторона відноситься до основи як 7 : 10. Відповідь. СРОСНО!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Данил.

Ответ:

Сторони трикутника дорівнюють 35см; 35см; 50см

Объяснение:

7х- бічна сторона

10х- основа

Р=2*7х+10х=14х+10х=24х.

Р=120см

Рівняння:

24х=120. |÷24

х=5

7*5=35см бічна сторона

10*5=50см основа