Точка С(-3;6;6) середина відрізка АВ. Знайдіть координати точки В, якщо координати точки А(-6;9;9)​


Ответы на вопрос

Отвечает Густов Михаил.

Ответ:

B(0;3;3)

Объяснение:

Xc=(Xa+Xb)/2⇒Xb=2Xc-Xa=-6+6=0

Yb=2Yc-Ya=12-9=3

Zb=2Zc-Za=12-9=3