Знайдіть площу рівносторонього трикутника зі стороною: 1)8; 2)12.


Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьева Дарья.

Ответ:

1)  27,7.

2)  62,35.

Объяснение:

площу рівностороньего трикутника зі стороною:

1)8;    S=a²√3/4 = 8²√3/4 = 64√3/4 = 16√3≈27,7.

***

2)12.  S =a²√3/4 = 12²√3/4 = 144√3/4 = 36√3≈62,35.