площа прямокутника дорівнює 21см². Знайдіть довжину цього прямокутника , якщо його ширина на 4 см

довше.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузмина Марина.

Дано:Sпр-ка=21см²

b=a+4

a-?

S =а•b

21=a•b= a•(a+4)=a²+4a

a²+4a=21

a²+4a-21=0

D=b²-4ac=16+84=100

a1,a2= (-b±√D) /(2а)=(-4±10 ) / 2= 3; -7

-7- не подходит

а=3 см

b=a+4=3+4=7см

Ответ:а=3