Діагональ прямокутника дорівнює 10 см , а одна зі сторін — 8 см. Знайдіть другу сторону

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Ростовская Полина.

Ответ:

6

Объяснение:

Теорема Піфагора

квадрат гіпотенузи дорівнює сумі квадратів катетів.

10^2=8^2+х^2

х=√10^2-8^2

х=√100-64

х=√36

х=6

√- общий для двух значений, то есть 10^2-8^2 под общим корнем