Висота трапеції =48 см , а її площа 6 см . Знайдіть основи трапеції . якщо вони відносяться 1:3


Ответы на вопрос

Отвечает Пахтаева Дарья.

Площа трапеції =48 см² , а її висота 6 см. Знайдіть основи трапеці, якщо вони відносяться 1:3.

Ответ:

4 см   12 см

Объяснение:

Нехай основи трапеції х см та 3х см, тоді за формулою площі трапеції

48 = 1/2 * (х+3х) * 6

48 = 1/2 * 4х * 6

48 = 12х

х=4

Основи трапеції 4 см та 4*3=12 см.