1.Укажіть лінійне рівняння , що не має розв’язків. (1 б.) А. 5х=5; Б. 5х=0; В. 0х=5; Г. 0х=0.

2.Укажіть рівняння, коренем якого є число 7 (1б.) А. х + 2 = 10 Б. 12 – х = 5 В. 8х = 32 Г. 28:х = 5 3.Укажіть пару чисел, що є розв’язком рівняння х-у = 7 (1 б.) А. (7;1) Б. (2;9) В. (9;2) Г. (8;2) 4. У рівнянні 3х+3у -3 = 0, знайдіть значення х, якщо у=3; (2б.) 5. Розв’яжіть рівняння: а) 18 - (5х+3) = 11; б) -3х = 21; в) 0,5х – 1,5 = 0; г) |2x+3| = 7. (5б.) 6. Побудуйте графік лінійного рівняння з двома змінними 2х - 6+у = 0 Помогите срочна 75 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Маргарян Давид.

Ответ:

1) в

2)

3) В

4)  3x +3*3-3 =0

3x+9-3=0

3x+6=0

3x=-6

x=-2

5)

а) 18 - (5х+3) = 11

18- 8x=11

8x=11-18

8x=-7

x=−0,875

б) -3х = 21

x=21/3

x=7

в) 0,5х – 1,5 = 0

0.5x=1.5

x=0.3

г) |2x+3| = 7

6)

2x-6+y=0

x-y=-2+6

x-y=4