Чому дорівнює довжина кола радіусом 5см Срочно!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Березин Влад.

Ответ:

Довжина кола С радіусом R обчислюється за формулою:

C=2*\pi *RC=2∗π∗R

C = 2*3,14*5=31,4C=2∗3,14∗5=31,4 (см)

Відповідь: 31,4 см

Отвечает Путилов Матвей.

Ответ:

L = 10\pi см.

Объяснение:

L = 2\pi R = 2 * 5\pi = 10\pi см.