у прямокутному трикутнику катет 16 см гіпотенуза 20см знайти площу трикутника і висоту проведену до

гіпотенузи​

Ответы на вопрос

Отвечает Евсюков Влад.

Ответ:

S=96см

h=16см

Объяснение:

За теоремою Піфагора:

BC=√400-256=√144=12(см)

S=1/2*a*b=6*16=96(см)

96=1/2*12*h

96=6h

h=16