Діагональ прямокутника дорівнює 10см. Чому дорівнює периметр чотирикутника, вершинами якого є

середина сторін цього прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Кенаев Даниил.

Ответ:     Р = 20 см .

Объяснение:

 У прямокутнику ABCD  AC = 10 см ; точки K , L , M , N - cередини

  сторін  прямокутника попорядку . AC = BD = 10 см як діагоналі

  прямокутника . Чотирикутник KLMN - ромб , бо його сторони

  є середніми лініями 4 - ох рівних прямок . трикутників .

  MN = 1/2 AC = 1/2 * 10 = 5 ( см ) ;  P ромба = 4 * MN = 4*5 = 20 ( см ) .