Побудуйте кут косинус якого дорівнює: 1/3​


Ответы на вопрос

Отвечает Подолян Алина.

Ответ:

Объяснение:

cosA = 1/3 ;   cosA = AC/AB ;  cosA = 2 см/6 см = 1/3 .

Для  побудови зробимо так : 1 ) побудуємо ∠С = 90° ;

2 ) на нижній стороні відкладемо відрізок СА = 2 см ;

3 ) проведемо коло із центром у т . А і радіусом r = 6 см .

    Точку , в якій перетне коло другу сторону прямого

  кута , позначимо т. В . Сполучимо точки А  і  В відрізком.

  В утвореному прямок. ΔАВС  ∠А такий , що cosA = 1/3 .

Отвечает Aukenov Yeldar.
Вот ответ! Я надеюсь что всё понятно(если что говорите)