СРОЧНО‼️‼️‼️ У трапеції АВСD (АD||ВС), АD=8см; ВС= 5см; АВ= 12см; кут А=30°. Знайти площу трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Захар.

Ответ:

Объяснение:

з точки В проведемо перпендикуляр до сторони АД. ВЕ=h- висота трапеції АВСД

S= (ВС+АД)/2*h

Розглянемо трикутник АВЕ.

т.я. ВЕ - висота, то кут ВЕА=90°, ΔАВЕ - прямокутний. ∠А=30°⇒ ВЕ=1/2 АВ (як катет, що лежить проти кута 30°) ВЕ=h=1/2*12=6 см

Маємо: S=(5+8)/2 * 6=6.5*6= 39 см2

Відповідь: площа трапеції = 39 см2