у фермера було 42кг картоплі. За першу годину він продав 2/7, усієї картоплі, за другу 40% решти, а

за третю- 5/6того, що залишилось. Скільки кг картоплі ще залишилось у фермера не проданої?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чехунова Светлана.

Всего - 42 кг картофеля

1-й час - 2/7 всего картофеля

2-й час - 40% остатка

3-й час - 5/6 того, что осталось

Осталось - ? кг

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1) 2/7 · 42 = 42 : 7 · 2 = 12 (кг) - продано в первый час;

2) 42 - 12 = 30 (кг) - оставшаяся часть;

3) 40% = 40/100 = 4/10 = 0,4

0,4 · 30 = 12 (кг) - продано во второй час;

4) 30 - 12 = 18 (кг) - оставшаяся часть;

5) 5/6 · 18 = 18 : 6 · 5 = 15 (кг) - продано в третий час;

6) 18 - 15 = 3 (кг) - осталось у фермера.

Ответ: 3 кг.