Знайти суму п'яти перших членів геометричної прогресії,якщо b¹=1 , q=2


Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Альбина.

Ответ:

Объяснение:

первый 1

второй 1*2 = 2

третий 2*2 = 4

четвертый 4*2 = 8

пятый 8*2 = 16

сумма = 1+2+4+8+16 = 31