Знайдіть суміжні кути, якщо один з них на 51° менший від суміжного з ним кута.​


Ответы на вопрос

Отвечает Бадина Александра.

х- 1 кут

х-51—2 кут

х+х-51=180

2х=180+51

2х=231

х=115.5 — 1 кут

х-51=115.5-51=64,5 — 2кут