Ребята срочно кто шарит по геометрии "Знайдіть гострі кути прямокутного трикутника якщо один із них

на 14 менший від другого!!!"

Ответы на вопрос

Отвечает Волощук Руслана.

Объяснение:

прямокутний трикутник має один прямий кут 90°, також сума кутів дорівнює 180°

180-90=90 це сума двох гострих кутів трикутника

вирішимо рівняння:

x-14 + x = 90

2x=104

x=52

це більший гострий кут

інший гострий кут відповідно за умовою 52-14=38

відповідь: гострі кути прямокутного трикутника дорівнюють 38 та 52 градусів