ДАЮ 100 БАЛОВ!!!!!! Знайдіть бічну сторону рівнобедреного трикутника, площа якого дорівнює 36 см

², а кут при вершині -30°​

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Настя.

Ответ:

12см

Объяснение:

S=½*AB*BC*sin∠B;

Нехай АВ буде а. АВ=ВС; ВС=а

S=½*a*a*sin30°; sin30°=½

½*a²*½=36

a²=36*4

a=√(36*4)

a=6*2

a=12 см АВ і ВС