Дані сторони трикутника дорівнює 7 см і 15 см а кут між ними 60° Знайти третю сторону трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Самсонов Тимур.

Ответ:

°За допомогою теореми косинуса

с²=а²+в²-2ав×cos c

c²=7²+15²-2×7×15×1/2= 49+225-105=169

#с=13 см.

Объяснение: