найдіть площу прямокутного трикутника, один із катетiв якого дорівнює 9 см, а гіпотенуза 41 см? а)

1690 см² ) 180 см² б) 369 см² г) 36 см2​

Ответы на вопрос

Отвечает Кречко Карина.

Ответ:  б) 180 см²

Объяснение:

Дано:

а = 9 см

с = 41 см

Найти: S - ?

Знайдемо другий катет згідно т. Піфагора

b = √c² - a² = √41² - 9² = √1681 - 81 = √ 1600 = 40 см

Площа трикутника дорівнює:

S = 1/2 * 40 * 9 = 180 см²