Допоможіть! Вектор має координати (2; у; − 3) та довжину 5. Знайдіть ординату цього вектора.

а)-2√3 б)−6 в)2√3 г)6 д)−12 е)12

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопьев Дима.

Ответ:

y=±2√3

Объяснение:

|a→|=5=\sqrt{(2^{2}+y^{2} +(-3)^{2}  } =\sqrt{13+y^{2} }

25=13+y²⇒y²=12⇒y=±2√3