Знайдіть площу прямокутного трикутника, сторони якого дорівнюють 2√/3 см, √13 см, 5 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Гиззатуллина Дина.

Ответ:

Для знаходження площі прямокутного трикутника, нам необхідно знати довжини його катетів (двох сторін, які утворюють прямий кут). В даному випадку, ми маємо сторони трикутника, а не катети.

Але ми можемо визначити катети за допомогою теореми Піфагора, оскільки це прямокутний трикутник. Теорема Піфагора стверджує, що квадрат гіпотенузи (найбільшої сторони) дорівнює сумі квадратів катетів (двох інших сторін).

Таким чином, катети трикутника будуть:

a = 2√3 см

b = √13 см

Застосуємо формулу для площі прямокутного трикутника:

Площа = (1/2) * a * b

Підставимо відповідні значення:

Площа = (1/2) * 2√3 см * √13 см

Площа = √3 * √13 см²

Площа = √39 см²

Отже, площа прямокутного трикутника дорівнює √39 см².

Объяснение: