Знайдіть кількість вершин правильного многокутника ,у якого внутрішній кут на 108° більший за

зовнішній

Ответы на вопрос

Отвечает Бурачевская Виолетта.

Ответ:

y=10

Объяснение:

х-зовнішній кут, х+108-внутрішній кут, х+х+108=180, х=36-зовнішний кут, 36+108=144-внутрішній кут, внутрішній кут=(кількість кутів-2)*180/кількість кутів (у-кількість кутів), 144=(5-2)*180/5, 144×5=180×5-360, 36×у=360, у=10- кількість кутів.