Знайдіть площу круга,вписаного в рівнобічну трапецію з основами 1см і 9см​


Ответы на вопрос

Отвечает Книшик Тетяна.

Ответ:S=3(1+9)/2=3*10/2=15

A круга S=1,5²π=2,25

Объяснение: