Знайдить кут миж векторами А (7 8) и В (8 -7) СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

90°

Объяснение:

Знайдемо скалярний добуток векторів:

a · b = ax · bx + ay · by = 7 · 8 + 8 · (-7) = 56 - 56 = 0.

Знайдемо довжину (модуль) вектора:

|a| = √ax²+ ay² = √7² + 8²= √49 + 64 =

= √113

|b| = √bx² +by² = √8²+ (-7)² =√ 64 + 49 =

= √113.

Знайдемо кут між векторами:

cos α = a · b / |a|·|b|

cos α = 0/√113×√113=0