ВИСОТА AM ТРИКУТНИКА ABC ДІЛИТЬ ЙОГО СТОРОНУ ВС НА ВІДРІЗКИ BM І MC. ЗНАЙДІТЬ ПЛОЩУ ТРИКУТНИКА АВС,

ЯКЩО AB=10√(2) СМ, AC = 26 СМ, КУТ B = 45°.

Ответы на вопрос

Отвечает Стадин Андрей.

Объяснение:

Для знаходження площі трикутника АВС ми можемо скористатися формулою площі трикутника за допомогою основи і висоти:

Площа трикутника = (Основа * Висота) / 2.

У нашому випадку, сторона ВС розділяється висотою АМ на відрізки ВМ і МС. Оскільки АМ є висотою, то ВМ і МС є відстанями від вершини В до відрізків, тобто ВМ і МС також є висотами.

Ми можемо знайти площу трикутників АВМ і АСМ за допомогою формули, яку ми вже знаємо:

Площа трикутника АВМ = (AB * BM) / 2,

Площа трикутника АСМ = (AC * MC) / 2.

Знаючи, що AB = 10√(2) см, AC = 26 см і кут B = 45°, ми можемо знайти BM і MC за допомогою тригонометрії.

Застосуємо тригонометрію до трикутника АВМ:

sin B = BM / AB,

sin 45° = BM / 10√(2),

√(2)/2 = BM / 10√(2),

BM = 10/2 = 5 см.

Застосуємо тригонометрію до трикутника АСМ:

sin B = MC / AC,

sin 45° = MC / 26,

√(2)/2 = MC / 26,

MC = 26√(2)/2 = 13√(2) см.

Тепер ми знаємо значення BM і MC, і можемо обчислити площу трикутника АВС:

Площа трикутника АВС = (AB * AM) / 2 = (10√(2) * BM + AC * AM) / 2 = (10√(2) * 5 + 26 * 13√(2)) / 2.

Звести це до найпростішого вигляду:

Площа трикутника АВС = (50√(2) + 338√(2)) / 2 = 194√(2) кв.см.

Таким чином, площа трикутника АВС дорівнює 194√(2) кв.см.

Отвечает Бойко Назар.

Ответ:

Є питання -пишіть в коментарі!