Дано: ABCD Трапеція BC:AD=2:3 MN=5 см Знайти BC AD​


Ответы на вопрос

Отвечает Кротов Михаил.

Ответ:

Объяснение:

У вас є дані про трапецію ABCD, де співвідношення BC до AD дорівнює 2:3. Це означає, що BC дорівнює 2/5 від загальної довжини трапеції, а AD дорівнює 3/5 від загальної довжини трапеції.

Задано, що MN дорівнює 5 см.

Також відомо, що MN є середньою лінією трапеції і ділить її на два рівних трикутники. Тобто MN дорівнює середньому арифметичному BC і AD.

Отже, ми можемо записати:

(MN = (BC + AD) / 2)

5 = (2/5)D + (3/5)D

5 = (5/5)D

D = 5 см

Отже, AD дорівнює (3/5)D:

AD = (3/5) * 5 см = 3 см

BC дорівнює (2/5)D:

BC = (2/5) * 5 см = 2 см

Отже, довжина BC дорівнює 2 см, а довжина AD дорівнює 3 см.