4. Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 17 см, а його основа - 5 см. Знайдіть бічну сторону

трикутника. А) 12 см; Б) 10 см; В) 8 см; г) б см. 5. Один з кутів трикутника дорівнює 72°. Знайдіть суму двох інших кутів трикутника. A) 98º; Б) 108º; в) 118°; г) визначити неможливо. 6. Кола, радіуси яких 6 см і 2 см, мають внутрішній дотик. Знайдіть відстань між їх центрами. А) 2 см; Б) 4 см; в) б см; г) 8 см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Трунец Карина.

Ответ:

Номер 4

Боковые стороны в равнобедренном треугольнике равны между собой

(17-5):2=6 см

Ответ г) 6 см

Номер 5

<1+<2=180-72=108*
Ответ Б) 108*
Номер 6

6-2=4 см

Ответ Б) 4 см

Объяснение: