Один із кутів трапеції на 35º більший за інший. Знайти кути трапеції.​


Ответы на вопрос

Отвечает Олицкая Софья.

Ответ:

Объяснение:

Сума кутів, що прилягають до боків, дорівнює 180°

Нехай кут 1 дорівнює - х° , тоді кут 2 дорівнює (х + 35°) градусів.  складемо рівняння :

х + (х + 35) = 180

2х + 35 = 180

2х = 180 - 35

2х = 145

х = 145 : 2

х = 72°

Отже, один із кутів дорівнює 72° , а другий 108°