Відомо, що довжина прямокутника дорівнює 10,4 см, а ширина на 4,6 см менша, ніж довжина. Знайти

сторону рівностороннього трикутника, периметр якого дорівнює периметру прямокутника. ДУЖЕ ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Белецкая Ангелина.

Ответ:

Дано, що довжина прямокутника дорівнює 10,4 см, а ширина на 4,6 см менша, ніж довжина. Отже, ширина прямокутника дорівнює 10,4 - 4,6 = 5,8 см.

Периметр прямокутника дорівнює сумі довжин його сторін, тобто 2 * 10,4 + 2 * 5,8 = 42,4 см.

Периметр рівностороннього трикутника дорівнює 3 * сторона. Отже, щоб периметр рівностороннього трикутника дорівнював периметру прямокутника, сторона рівностороннього трикутника повинна дорівнювати 42,4 / 3 = 14,13 см.