Пж ДАЮ 20балов!!!!!!!! Help me! 1.Знайдіть перший член геометричної прогресії (bn) , якщо b2=15 ,

а знаменник q=3 ;2.Знайдіть сьомий член геометричної прогресії (bn) ,якщо b6=4 , b8=9.

Ответы на вопрос

Отвечает Ярыш Рома.
1\\
b_1= \frac{b_2}{q}= \frac{15}{3}=5 \\  \\ 2\\
{b_n}^2=b_{n-1}\cdot b_{n+1} \ \ \to \ \ {b_7}^2=b_6 \cdot b_8=4 \cdot 9 =36 \ \ \to \ \ b_7=6