Чи колінеарні вектори а (-1;-2;-3)і в (-2;-4;-6)


Ответы на вопрос

Отвечает Никольская Лилия.
Вектори а і в колінеарні бо всі його точки діляться на однакове число. У даному випадку це 2:
-2:-1=2
-4:-2=2
-6:-3=2
Колінеарні вектори:
а і в колінеарні якщо в1:а1=в2:а2=в3:а3