Дано вектори а(4;2) і b (х;-4).При якому значенніх ці вектори колінеарні.


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Денис.

вектори колінеарні, якщо відповідні координати пропорційні

 

4/x=2/(-4)

x=4*(-4)/2=-8