Діагоналі ромба дорівнюють 8см і 10 см знайдіть площу ромба


Ответы на вопрос

Отвечает Голик Данка.
Шукайте за формулою площі ромба.
S(ABCD)=  \frac{1}{2} d1d2=   \frac{1}{2} *8*10= 1*8*10/2= 80/2=40 см²

Відповідь: S(ABCD)= 40 см²
Отвечает Ертаева Азиза.
Площа ромба знаходяться ро такою формулою : d1*d2/2. Звідси - 8*10/2=40cmКвадратних
Відповідь : 40 см квадратних