У прямокутному трикутнику гіпотенуза дорівнює 5см,а синус одного з кутів 0,2. Знайдіть катети

трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Гордеев Александр.
Протилежний катет= гіпотенуза*sin = 5*0,2=1
Другий катет=√(5*5-1*1)=√24 за теоремою Піфагора