Обчисліть площу прямокутника діагональ якого дорівнюе 4 см, а кут між діагоналями 30 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Пилипчук Эльвира.
S = 1/2 * d^2 * sin30 = 1/2 * 4^2 * 1/2 = 1/4 * 16 = 4 (см^2)