У рівнобічній трапеціі висота , проведена з вершини тупого кута , ділить більшу основу на відрізки

7см і 30см .Знайдіть основи трапеціі

Ответы на вопрос

Отвечает Хуснутдинова Аида.

AD=AH+HD.AD=7+30=37(cм).Проведемо BK-висоту,тодi AK=HD=7(см).Звідси, KH=AD-(AK+HD),KH=37-(7+7),KH=23.KH=BC=23