Пожалуйста, срочно три номера о трапеции на завтра(30.07) к часу дня 1. відрізки, на які

діагональ трапеції поділяє середню лінію, відносяться як 5:9, а їх різниця =12см. знайдіть основи2. висота прямокутної трапеції, проведена з вершини тупого кута, поділяє її основу на відрізки, перший з яких, рахуючи від вершини тупого кута, на 4см більший за другий. знайдіть основи, якщо середня лінія =13см3. знайдіть площу рівнобічної трапеції, якщо діагоналі перпендикулярні, а середня лінія =8см

Ответы на вопрос

Отвечает Бирюкова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

1.  пусть один отрезок 5х см, а второй  9х см. Тогда 9х-5х=12,

4х=12, х=3 ⇒відрізки, на які діагональ трапеції поділяє середню лінію равны 5×3=15см и 9×3=27см.

так как они являются сред. линиями в треугольниках, на которые поделила трапецию  диагональ,то основи равны  15×2=30 и 27×2=54см

2.  сред. линия трапеции= полусумме оснований!

(х+4)+(х+4+х)=13×2

3х+8=26

3х=18

х=6⇒    основи=   10см и 16см