Один з кутів трикутника дорівнює 48°, а другий – на 12° більший за треьті. Знайдіть невідомі кути

трикутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Старикова Ксюша.

Сума кутів трикутника - 180градусів;

Третій - х,

Другий - х+12

Перший - 48градусів

48+(х+12)+х=180

48+х+12+х=180

2х+60=180

2х=180-60

Х=120:2

Х=60 - третій кут

60+12= 72 - другий кут