у прямокутному трикутнику катет довжиною 12 см прилягає до кута 30°. Знайдіть бісіктрису другого

гострого кута трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Сакун Дмитрий.

1. За т. про суму кутів трикутника: кут С=кут А + кут В= кут В= 90°-30° = 60°

2. За властивістю бісектриси: кут АВД = 1/2 кута АВС = кут АВД = 1/2 * 60° = 30°.

В.: кут АВД = 30°