Даю 30 балів Знайдіть бічну сторону рівнобедреного трикутника, якщо кут при вершині дорівнює 30

градусів, а його площа - 24 см в квадраті

Ответы на вопрос

Отвечает Иштуганов Тимур.

S = 1/2 · a · b · sinα, где a и b - стороны треугольника, α - угол между ними

1/2 · а · а · sin30° = 24

1/2 · a² · 1/2 = 24

a² = 96

a = √96 = 4√6 (см)