СТОРОНА ПРЯМОКУТНИКА 9 СМ И УТВОРЮЕ З ДІАГОНАЛЮ КУТ 30 ГРАДУСІВ.ЗНАЙТИ ДРУГУ СТОРОНУ ПРЧМОКУТНИКА


Ответы на вопрос

Отвечает Каптан Игорь.

Ответ:4.5 см

Объяснение:Дано:

прямокутник АВСD,СD-діагональ

AB-9cм

кут А-90

кут В-30

Знайти:АС

Розв'язання:

За теор. У прямокутному трикутнику,навпроти кута 30 градусів лежить катет,що дорівнює половині гіпотенузи.

якщо А- 30градусів,то АС=1/2АВ=4,5см