Знайти площу паралелограма, сторони якого дорівнюють 8 см і 14 см, а кут між ними -30* СРОЧНО!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Спартак Егор.

Ответ:

Объяснение:

S=absin 30°=8*14*1/2=56см°(sin 30°=1/2)