Бічна сторона рівно бедриного трикутника дорівнює корінь квадратний з 41 см основа=10см Обчисліть

площу даного трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Трунова Эля.

Используем формулу Герона. Найдем полупериметр, он равен (2*√41+10)/2=√41+5

Площадь √((√41+5)*(√41-5)*(5)*(5))=5*√16=5*4=20/см²/