у прямокутний трикутник авс кут С=90 проведено бісектрису BD знайдіть гострі трикутника ABC якщо

кут ADB=110

Ответы на вопрос

Отвечает Сакун Вероника.

Відповідь: 40°, 50°.

Пояснення: фото


Отвечает Мильничук Александр.

Ответ:

40°, 50°

Объяснение:

∠СDB=180-110=70° за визначенням суміжних кутів

∠СВD=90-70=20° за властивістю суми гострих кутів прямокутного трикутника

∠DВА=∠СВD=20° за визначенням бісектриси

∠В=20+20=40°

∠А=180-(110+20)=50°