Точка Е - середина відрізка CD. знадіть координати:а)точки Е,якщо C(18;-2),D(6;4)


Ответы на вопрос

Отвечает Ветошкина Настя.

Ответ:

x=(18+6)/2=12

y=(4-2)/2=1

Используй x=(x1+x2)/2

y=(y1+y2)/2

E(12;1)