Одна зі сторін прямокутника на 6 см більша за іншу, а його периметр дорівнює 48 см. Знайдіть

сторони прямокутника. 18 см і 30 см 9 см і 15 см 10 см і 16 см 8 см і 14 см

Ответы на вопрос

Отвечает Молодавченков Макар.

Нехай ширина прямокутника х см, довжина х+6 см, а їх сума 48:2=24 см. Тоді:

х+х+6=24

2х=18

х=9

Ширина прямокутника 9 см, довжина 9+6=15 см.

Відповідь: 9 см і 15 см.